Akriliniai fasadų dažai AF 640

Akriliniai dažai fasadui

Akriliniai fasadiniai dažai

Ekologiški;
Atsparūs aplinkos poveikiui;
Hidrofobiški;
Atsparūs valymui;
Tonuojami pagal Alpol ir kitų žinomiausių gamintojų spalvų paletes


Dažų kaina:      5 l - 14,99 €
                       10 l - 25,99 €

Visiems tvirtiems mineraliniams ir organiniams, naujiems ir atnaujinamiems fasadų paviršiams dekoratyviniu ir apsauginiu sluoksniu dažyti. Rekomenduojami kaip baigiamasis dekoratyvinio mineralinio tinko sluoksnis, naudojant ALPOL EKO PLUS sistemą su polistirenu. Sukuria patvarią ir elastingą, matinę dangą, labai atsparią neigiamam klimato sąlygų poveikiui (krituliams, saulės spinduliams, ribinėms temperatūroms ir dūlėjimui), trinčiai ir plovimui. Spalvos pagal ALPOL COLOR spalvų paletę.

Pagrindas ir jo paruošimas

Pagrindo rūšis:

ALPOL EKO PLUS šiltinimo sistemos dekoratyvinis mineralinis ir akrilinis tinkas, tinkamai išdžiovintas cemento ir kalkių tinkas, betono paviršiai ir kiti mineraliniai pagrindai. Tinkas ir dažų sluoksniai plastikų dispersijos pagrindu. Nenaudoti PVC ir medienos pagrindams dažyti.

Pagrindo paruošimas:

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus, nedulkėtas, be riebių dėmių, biologinės ir cheminės kilmės nuobėgų (druskų ar korozijos). Senus pagrindus būtina nuplauti suslėgtu vandeniu. Pašalinti visus netvirtus, nuo pagrindo atšokusius sluoksnius. Nelygumus išlyginti ir užglaistyti. Sugeriančius ar dulkėtus (stipriai kreidingus) paviršius nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 arba bespalviu sugeriančių paviršių gruntu ALPOL AG 704. Jeigu dažomas naujas mineralinis pagrindas (pvz., cemento ir kalkių tinkas), pagrindą būtina bent 4 savaites džiovinti. Dekoratyvinį tinką galima dažyti anksčiausiai praėjus 3 dienoms, kai tinkas paklojamas.

Naudojimo būdas

Naudojimo būdas:

Pakuotėje yra paruoštas naudoti produktas. Gerai išmaišytus dažus tepti dažymo voleliu, teptuku arba purkšti (purškiant mašininiu būdu būtina atitinkamai parinkti purškimo parametrus). Rekomenduojama dažyti dviem sluoksniais. Dažant pirmą sluoksnį, jeigu reikia, dažus galima skiesti nedideliu vandens kiekiu (iki 10 %). Antrą sluoksnį galima dažyti, kai visiškai išdžiūsta pirmasis. Mechaniniu būdu purkšti tik nesant vėjo. Nutraukus dažymo darbus, įrankius palikti dažuose. Rekomenduojama visą fasadą dažyti vienos gamybos serijos dažais arba sumaišyti skirtingų gamybos serijų dažus, kad nesiskirtų spalvotų dažų atspalviai. Dažant dažus reguliariai maišyti, o jeigu nenaudojami – sandariai uždaryti. Panaudotus darbo įrankius plauti vandeniu.

Pastabos, rekomendacijos

Darbų atlikimo sąlygos:

Darbus atlikti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5 °C iki +25°C. Į dažus nepilti jokių kitų dažų ar preparatų. Nedažyti saulės spindulių tiesiogiai veikiamų paviršių, pučiant stipriam vėjui ir esant aukštam oro drėgniui. Vienas dažų sluoksnis džiūsta apie 3 valandas. Sluoksnis visiškai sukietėja po mažiausia 24 valandų. Žema temperatūra ir aukštas drėgnis pailgina dažų džiūvimo ir kietėjimo laiką. Naują dažų sluoksnį, kol visiškai išdžiūsta, saugoti nuo kritulių tinkamai uždengiant, nes dėl netinkamų dažymo ir dažų džiūvimo sąlygų gali atsirasti spalvos pakitimų ir skirtis atspalviai.

Pastabos:

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2) °C temperatūros ir (50±5) % oro santykinio drėgnio sąlygomis. Kitomis sąlygomis džiūvimo trukmė gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti odą – dėvėti apsauginius rūbus ir mūvėti apsaugines pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Laikymas:

Originalioje, nepažeistoje pakuotėje ir sausose patalpose – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad neužšaltų pervežant ir laikant.

Bendrieji patarimai:

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos normų ir taisyklių. Produktui suteiktas Valstybinio higienos instituto higienos pasas.

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys:

Sudėtis: akrilo vandens dispersija, titano baltasis, neorganiniai pigmentai, priedai

 

Tūrio tankis:

1,6 kg/dm3

Vieno sluoksnio džiūvimo trukmė:

apie 3 val.

Antro sluoksnio dažymo laikas:

po 24 val.

Dažų danga visiškai sukietėja:

po 24 val.

Blizgesys:

G3 (matinis)

Sluoksnio storis:

E3 (100-200 µm)

Grūdelių dydis:

S1 (smulkūs)

Vandens garų laidumo koeficientas:

V3 (silpnas)

Vandens laidumas:

W1 (> 0,5 kg/(m2·h0,5)

Įtrūkių padengimas:

A0 (nėra reikalavimų)

Anglies dioksido laidumas:

C1 (< 5 g/(m2·d))

Sąnaudos du kartus dažant vidutinio šiurkštumo tinką:

apie 0,25 l/m2

Lakiųjų organinių junginių (LOJ) kiekis:

≤ 40 g/l

Spalva: balta ir kai kurios spalvos pagal ALPOL COLOR spalvų paletę

Gamintojas

ALPOL GIPS Sp. z o.o., Fidor, 26-200 Końskie, Lenkija

Prekybos skyrius: tel. +48 41/ 372 11 09, fax +48 41/ 372 11 13,  www.alpol.pl