Gipsinis glaistas Alpol AG S24

Gipsinis glaistas Alpol AG S24

Gipsinis glaistas Alpol AG S24

AG S24 gipskartonio plokščių sandūroms išlyginti ir tinko, gipskartonio plokščių, bei betono paviršiams glaistyti sniego baltumo glaistu rankiniu būdu. Tinka naudoti vidaus sienoms ir luboms nuo drėgmės apsaugotose patalpose. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu. Ypač rekomenduojamas kloti hidrodinaminiais agregatais. Gipskartonio plokščių sandūrų, užpildytų elastiniu glaistomuoju gipsu.

Gipso glaisto kaina: 20 kg - 16,95 €

Pagrindas ir jo paruošimas

Pagrindo tipas

Gipskartonio plokščių sandūrų, užpildytų elastiniu glaistomuoju gipsu, paviršiai. Cemento, cemento ir kalkių, kalkių, gipso tinkas, gipso glaistai, gipskartonio plokštės bei betono sienos ir lubos.

Pagrindo paruošimas

Sandūrų ir grunto paviršius nušlifuoti ir nuvalyti nuo jų dulkes, padengti gruntu ALPOL AG 704 imliesiems pagrindams. Pagrindo paviršius turi būti išlaikytas, sausas, švarus, tvirtas ir stabilus. Pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Įtrūkimus ir įbrėžimus praplėsti, paskiau visus trūkumus užpildyti glaistomuoju gipsu ALPOL AG S19 arba ALPOL AG S20. Didelius trūkumus užpildyti greitojo rišimo ALPOL AZ 130 arba išlyginamuoju skiediniu ALPOL AZ 135. Silpnus pagrindus padengti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 ir gruntu ALPOL AG 704 imliesiems pagrindams, jeigu papildomai reikia sumažinti pagrindo absorbciją. Visus plieno elementus (staktas, instaliacinius vamzdžius, užtvarus ir pan.) apsaugoti, kad tiesiogiai nesiliestų su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

Naudojimo būdas

Naudojimas

Maišo turinį mechaniškai ar rankomis sumaišyti su nurodytu švaraus, šalto vandens kiekiu iki gaunama reikiama vientisa konsistencija. Visada sausąjį mišinį berti į vandenį. Palikti 5 minutėms ir vėl išmaišyti. Plienine mašininiu būdu arba plienine, nerūdijančia mentele užtepti nuo 1 iki 2 mm storio lyginamojo glaisto sluoksnį, kol gaunamas lygus, glotnus paviršius. Dėl aukštos kokybės išlyginamojo glaisto antrąjį sluoksnį ant drėgno, šiek tiek apsiblaususio paviršiaus galima kloti praėjus maždaug 30 minučių, kai buvo paklotas pirmasis. Jeigu išlyginamojo glaisto antrasis sluoksnis klojamas kitą dieną, paviršių gruntuoti imlių paviršių gruntu ALPOL AG 704. Dėl pernelyg plono sluoksnio gali skirtingai džiūti ir atsirasti baltumos atspalvių. Šlifuoti tik vieną sluoksnį, netrinti iki antrojo. Išlyginamąjį gipsą sunaudoti per 1 valandą nuo išmaišymo su vandeniu. Nepanaudotas, kietėjantis išlyginamasis gipsas netinka pakartotinai skiesti vandeniu ir reikia jį išmesti.

Pastabos, rekomendacijos

Atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5ºC iki +30ºC aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius.  Šviežią išlyginamąjį gipsą saugoti, kad nesudrėktų.

Laikymas

Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose - 9 mėnesius nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti esant (20±2)°C temperatūros ir (65±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Bendrosios rekomendacijos

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos ir higienos normų ir taisyklių. Lenkijos higienos instituto leidimas.Produktui išduota atitikties deklaracija.

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys

Sudėtis: balto gipso rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Sausos masės tankis: apie 0,8 kg/dm3
Tinkamas vandens kiekis: apie 10 litrai 20 kg sauso mišinio
Sunaudojimo trukmė: apie 60 minutės nuo sumaišymo su vandeniu
Rišimo pradžia: nuo 60 iki 180 minučių
CaSO4 kiekis: < 50% masē
Atsparumas gniuždymui: ≥ 2 MPa
Atsparumas lenkimui: ≥ 1 MPa
Atsparumas lenkimui (ardančioji apkrova): ≥ 200 N
Kibumas: ≥ 0,25 MPa arba pagrindo defektai
Degumas: A1 klasė
Produktyvumas: apie 20 dm3 iš 20 kg
Išeiga: apie 1 kg/m2/m2