Gipskartonio klijai Alpol AG K11

Gipskartonio klijai Alpol AG K11

Gipso kartono plokščių klijai Alpol

Šilumos ir garso izoliacijos gipskartonio ir gipso jungtinėms plokštėms klijuoti prie sienų pastatų viduje.

 

Gipskartonio klijų kaina:
20 kg - 5,99 €

 

 

 

Pagrindas ir jo paruošimas

Pagrindo tipas

Betono arba gipso, keramikos, silikato ir akytojo betono elementų sienos. Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės.

Pagrindo paruošimas

Pagrindo paviršius turi būti švarus, stabilus ir tvirtas, neištrupėjęs, nesutrūkinėjęs ir nedulkėtas. Pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Silpną pagrindą nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 arba imlių paviršių gruntu ALPOL AG 703, jeigu papildomai reikia sumažinti pagrindo absorbciją. Nuo betono pagrindo nuvalyti riebalus ir jo kibumą padidinti potinkio gruntu ALPOL AG 702. Visus plieno elementus (staktas, instaliacinius vamzdžius, užtvarus ir pan.) apsaugoti, kad tiesiogiai nesiliestų su gipsu dėl jo korozinio poveikio.

Naudojimo būdas

Naudojimo būdas

Maišo turinį išmaišyti mechaniniu arba rankiniu būdu su nurodytu švaraus, šalto vandens kiekiu, kol gaunamas vientisas, reikiamos konsistencijos mišinys. Į vandenį visada berti sausąjį mišinį. Palikti 5 minutes ir vėl išmaišyti. Gipso klijus tepti ant paruošto pagrindo plienine nerūdijančia mente, mentele ar glaistytuvu. Ant gipskartonio plokščių klijus dėti krūvelėmis mentele arba tepti dantytąja mente. Plokštę pridėti prie sienos ir lengvai prispausti. Priklijuotų plokščių padėtį galima keisti 10 minučių. Su vandeniu sumaišytus gipso klijus būtina sunaudoti per 30 minučių. Nepanaudoti, kietėjantys klijai nebetinkami pakartotinai praskiesti vandeniu ir reikia juos išmesti.

Pastabos, rekomendacijos

Darbų atlikimo sąlygos

Darbus atlikti nuo +5°C iki +30°C aplinkos temperatūroje. Nepilti jokių kitų medžiagų. Kiekvienam ruošiniui naudoti švarius indus ir įrankius. Šviežią impregnantą saugoti nuo lietaus.

Laikymo sąlygos

Originaliose, nepažeistose pakuotėse ir sausose patalpose - 9 mėnesių nuo pagaminimo datos. Saugoti, kad nesudrėktų pervežant ir laikant.

Pastabos

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (20±2)°C temperatūros ir (65±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis. Kitomis sąlygomis sunaudojimo trukmė gali skirtis. Naudoti atitinkamas akių, kvėpavimo takų ir odos apsaugos priemones. Sumaišius su vandeniu pasireiškia šarminė reakcija. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų. Įrankius valyti vandeniu. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Bendri patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos ir higienos normų ir taisyklių. Lenkijos higienos instituto leidimas. Produktui išduota atitikties deklaracija.

Techniniai duomenys

Techniniai duomenys  
Sudėtis: gipso rišiklio, mineralinių priedų ir priemaišų mišinys
Sausos masės tankis: apie 1,1 kg/dm3
Tinkamas vandens kiekis: nuo 6,0 iki 7,5 litro 20 kg sauso mišinio
Sunaudojimo laikas:

apie 30 minučių nuo sumaišymo su vandeniu

Rišimo pradžia:

≥ 30 minučių

Rišiklio kiekis perskaičiavus CaSO4: ≥ 30 % masės
Kibumas: ≥ 0,06 MPa
Degumas: A1 klasė
Išeiga: apie 16 dm3 iš 20 kg
Sąnaudos: apie 2,5 kg 1 m2 klijuojamos plokštė