Universalus glaistas Alpol AM810

Polimerinis glaistas Alpol AM810

Universalus glaistas Alpol AM810

Patogus išpakavimas (3 kg, 10 kg, 25 kg);
Sniego baltumo;
Tinka naudoti rankiniu ir mašininiu būdu;
Baigiamajam apdailos sluoksniui
Gera kaina

Alpol AM 810 ploniems, glotniems baigiamiesiems tinko, gipskartonio plokščių, dažytų ir betono paviršių sluoksniams glaistyti. Nedideliems tinko ir betono paviršių trūkumams ir nelygumams glaistyti. Tinka naudoti vidaus sienoms ir luboms nuo drėgmės apsaugotose patalpose. Tinka glaistyti rankiniu ir mašininiu būdu.

Gipsinio glaisto kaina: 25 kg - 17,25 €


Pagrindas ir jo paruošimas

Pagrindo tipas

Gipso, cemento, cemento ir kalkių, kalkių tinkas, gipskartonio plokštės, dispersinių dažų sluoksniai ir betono paviršiai.

Pagrindo paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, tvirtas ir patvarus. Pašalinti dažų ir kitų teršalų likučius. Didelius trūkumus užpildyti greitojo rišimo ALPOL AZ 130 arba lyginamuoju skiediniu ALPOL AZ 135. Silpnus pagrindus nudažyti giliosios skvarbos gruntu ALPOL AG 700 arba ALPOL AG 704, jeigu papildomai reikia sumažinti pagrindo absorbciją. Nedidelius įbrėžimus ir įtrūkimus užglaistyti plonu lyginamojo glaisto sluoksniu. Jeigu betonas ištrupėjęs ar tinkas labai grublėtas, užglaistyti visą paviršių

Naudojimo būdas

Naudojimo būdas

Plienine, nerūdijančia mentele užtepti nuo 1 iki 2 mm storio lyginamojo glaisto sluoksnį, kol gaunamas lygus, glotnus paviršius. Antrą sluoksnį tepti išdžiuvus pirmam. Išdžiuvus antram sluoksniui, visus nelygumus nušlifuoti šlifavimo tinkleliu arba švitriniu popieriumi. Nepanaudotą lyginamąjį glaistą galima sunaudoti vėliau, jeigu laikoma sandariai uždarytame inde. Lyginamąjį glaistą galima tepti ir mašininiu būdu.

Pastabos, rekomendacijos

Darbų atlikimo sąlygos

Dažyti, kai aplinkos ir pagrindo temperatūra nuo +5°C iki +25°C. Dėl žemos temperatūros ir didelės oro drėgmės pailgėja lyginamojo glaisto džiūvimo trukmė. Saugoti, kad šviežias lyginamojo glaisto paviršius neperdžiūtų ar nesudrėktų. Ypač būtina atkreipti dėmesį, kad patalpos būtų gerai vėdinamos.

Laikymo sąlygos

Originalioje, nepažeistoje, sandariai uždarytoje pakuotėje nuo +5°C iki +25°C temperatūroje – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Pradėtą pakuotę būtina sandariai uždaryti. Produktą saugoti nuo šalčio pervežant ir laikant.

Dėmesio

Techniniai duomenys ir informacija apie naudojimo būdą nurodyti (23±2)°C temperatūros ir (50±5)% oro santykinės drėgmės sąlygomis.  Kitomis sąlygomis darbinės savybės ir techniniai parametrai gali keistis. Naudoti apsauginius akinius. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Taip pat saugoti odą: naudoti apsauginius drabužius ir pirštines. Saugoti nuo vaikų. Šviežius nešvarumus valyti vandeniu, sukietėjusius - valikliu ALPOL AI 770. Gamintojas neatsako už žalą, padarytą netinkamai ar ne pagal paskirtį naudojant gaminį.

Bendri patarimai

Darbus atlikti laikantis statybos darbų reikalavimų, atitinkamų darbo saugos ir higienos normų ir taisyklių.

Įrankiai

Lėtaeigė maišyklė, maišytuvas, glaistymo agregatas, nerūdijančios mentelės, glaistytuvai, mūrininko mentės, mentelės su tinkleliu ar švitrinis popierius.

Techniniai duomenys

Įpakavimai:

Kibiras 3 kg; kibiras 10 kg; kibiras 25 kg

Techniniai duomenys

Savybės

Vienetas

Dydis

Tūrio tankis

kg/dm3

apie 1,8

Vieno sluoksnio džiūvimo trukmė:

- kai paviršius negruntuotas

- kai paviršius gruntuotas

 

val.

 

 

apie 6

apie 12

Atsparumas trūkinėjimams

-

netrūkinėja 50 mm atstumu nuo pleišto plonojo galo

Atsparumas lenkimui (ardančioji apkrova)

N

≥ 200

Kibumas prie gipskartonio plokštės

N/mm2

≥ 0,25 arba plokštės defektai

Granuliacija: liekanų ant 0,315 mm sieto

liekanų ant 0,2 mm sieto

masės %

0

≤ 1

Išeiga

dm3 iš 25 kg

dm3 iš 10 kg

dm3 iš 3 kg

apie 14

apie 5,5

apie 1,65

Sąnaudos

kg/m2/mm

apie 1,6

Degumas

klasė

A2-s1,d0

Sudėtis: akrilo kopolimero dispersija, mineraliniai užpildai ir modifikatoriai

Gaminiui išduota atitikties deklaracija. Taikomasis dokumentas: PN-EN 13963:2008. Lenkijos higienos instituto leidimas.